+370 648 00823
Šiaurės pr. 11, LT-92312 Klaipėda
info@transjana.lt

Apie mus

Transjana

Esame krovinių pervežimo įmonė, kuriai kiekvienas krovinys svarbus, taip pat ir klientas bei darbuotojas. Mūsų dėmesys ir pastangos - suteikti pačias geriausias paslaugas klientams bei sąlygas darbuotojams. Tik bendrai pasiektas rezultatas bus pats geriausias. Juk geriausi darbuotojai padaro geriausius darbus!

Įmonė Transjana buvo įkurta 2011 metais kaip transporto paslaugų įmonė, turinti savo vilkikus ir jos veiklos sritis buvo pervežimai iš Lietuvos į Rusiją. 2014 metų vasarą įvedus sankcijas Rusijai, veikla buvo laikinai pristabdyta ir sprendžiamas įmonės likimas.

2017 metais įmonė atgimė ir sustiprino savo veiklą, atsiradus naujoms jėgoms bei proveržiui. Veiklos sritys persikėlė nuo Rusijos iki Vakarų Europos bei Skandinavijos. Įmonės rezultatai ir apyvarta pradėjo šoliuoti į priekį nuo keletos tūkstančių Eurų per metus iki milijono 2018-aisiais. 2019-aisiais įmonei skirtas "Creditinfo" sertifikas - "Stipriausi Lietuvoje".

Mūsų pagridinės stiprybės ir vertybės:
Dėmesys klientui;
• Geriausios sąlygos darbuotojams;
• Atsakingas požiūris į kiekvieną krovinį;
Bendradarbiavimas ir reputacija!

Mūsų Vizija – tapti viena geriausiai reaguojančia į klientų poreikius transporto paslaugų įmone Lietuvoje, teikiančia kompleksines logistikos paslaugas nuo mažiausio dalinio krovinio iki pilno, negabaritinio ar projektinio.

Mūsų Misija – teikti kokybiškas, efektyvias bei greitas krovinių pevežimo paslaugas Lietuvoje bei Europoje, pasitelkiant moderniausią šiuolaikinę techniką bei naujausias technologijas, dėmesį sutelkiant ne tik į paslaugą, bet ir į žmones dalyvaujančius tame procese.

Mūsų pasiekimai

Dirbame tam, kad pasiektume gerų rezultatų. Dalis mūsų pasiekimų!